Červen 2006

chyby ve filmu Mizerové 2

30. června 2006 v 21:21 Filmíky
1.) V záběru, kdy Mike přejíždí první mrtvolu, ji přejede přednímy koly a auto ani nenadskočí. To až v dalším záběru, kdy ji přejedou zadními koly.
2.) Když Mike dělá s autem před otočkou o 360° jenom tu o 180°, tak je vidět, že v autě sedí kaskadér. Nejlíp to uvidíte při zpomaleném nebo stopnutém záběru.
3.) V průběhu honičky při výbuchu lodi je vpravo nahoře vidět helikoptéra, která natáčí 3. záběr v pořadí od výbuchu. Není to tak úplně chyba, ale přece jenom by tam ta helikoptéra neměla být vidět...
4.) Když při honičce přeskakuje černé auto to Mikovo, tak ve chvíli, kdy je nad Mikovým je ve vzduchu celé, ale o záběr dál při dopadu je zadek na zemi...
5.) Při honičce na silnici ve chvíli, kdy černé auto přeskakuje Mikovo a Marcus je vykloněný z okna, čené auto směřuje střechou směrem dolů. Ale v dalším záběru při dopadu je střecha nahoře!
6.) Poté, co Haiťani zdrhali náklaďákem, hovoří Syd s Mikem a bráchou Marcusem. Při jedněch záběrech kamer je vidět, že Syd má pramen vlasů spuštěný na pravé tváři, ale při jiných záběrech má pak pramen vlasů za pravým uchem.
7.) Když prchají ve žlutém Hummeru přes čtvrť výrobců drog, tak má Hummer přední sklo v pořádku. Ke konci čtrvti jej má prasklé a pak zase ne.
8.) Když prchají od Tapiova domu ve žlutém Hummeru, několikrát se střídají záběry kde má Hummer uražená obě zpětná zrcátka, se záběry, kde jsou zrcátka zase v pořádku.
9.) Když Mike s parťákem ukradnou auto, aby mohli sledovat dodávku s mrtvolema, tak o několik scén později jsou při kolejích, tam se poškodí auto policistů jenže v dalším záběru je v pořádku.
10.) Ve filmu jsou minimálne dvě Ferrari. Jedno má šedé brzdové destičky a to druhé má červené. Dále je tam pri té honičce rozbito světlo na Ferrari, ale už o několik záběrů dále je to světlo v pořádku.
11.) Při přestřelce z haitany v centru města, Mike zabije 2x stejného chlapa. Toho kterého zabije samopalem z okénka auta a toho co ho zabije z lehu. Pouze záběr na něj je jiný.
12.) Na konci kde Marcus udělá elegantní kotoul a střelí hlavního padoucha do hlavy, tak aniž by kamkoli šahal či něco sbíral, změnila se jeho zbran z typu SIG-Sauer na typ Glocku.
13.) Když Tapia v jedné scéně zastřelí svého nohsleda, tak toho, co stojí za tím zastřeleným, potřísní krev. To by se ale mohlo stát jen kdyby kulka prolétla hlavou - a kdyby prolétla, tak by ten druhý byl taky mrtvý.
14.) Když na konci Syd hodí pistoli na minu a ta vybouchne, tak zraní jen pár zločinců, přestože tyto miny vrhají střepiny do vzdálenosti asi 20 metrů.
15.) Když Mike udělá s autem otočku o 360°, aby mohl střílet na Haiťany ze sapíku, můžete na chviličku vidět, že řidič není Mike, ale kaskadér.
16.) Když mizerové (v přestrojení za deratizéry) utíkají z Tapiova domu, tak při skoku z okna Mike přijde o čepici, ale když nasedne do auta a ujíždí, tak jí zase má.

Poseidon

30. června 2006 v 21:16 Filmíky
Poseidon - plakát
V předvečer oslavy Nového roku se na luxusním zaoceánském parníku Poseidon plujícím kdesi v severním Atlantiku rozjíždí zábava v plném proudu. Poseidon je jedinečný: je vyšší než dvacetipatrový dům, honosí se 800 kajutami a 13 palubami.

Dnešní noc se většina pasažérů sešla v hlavním tanečním sále, aby se bavila a přivítala Nový rok ve velkém stylu. Pozvedli své číše se šampaňským a kapitán Michael Bradford (ANDRE BRAUGHER) pronesl přípitek, kapela (vedena FERGIE z The Black Eyed Peas) rozjíždí svou verzi písně Auld Lang Syne.

Mezitím na horním můstku první důstojník cítí, že se blíží cosi hrozivého. Při ohledávání horizontu si toho všimne - zbloudilá vlna - monstrózní masa vody vysoká přes 30 metrů se valí jako obrovská zeď děsivou rychlostí směrem na parník. V poslední chvíli se pokusí nasměrovat parník pryč z nejsilnější části vlny, aby se vyhnul největšímu nárazu, ale je už bohužel pozdě...

Několik přeživších pasažérů se vydává na cestu za svoji zachránu a věřte, že to bude velice tvrdý boj...

Silent Hill

30. června 2006 v 21:13 Filmíky
Silent Hill - plakát
Sharon pomalu umírá na chorobu, se kterou si lékaři nedokáží poradit, a tak se její matka Rose i přes protesty svého manžela rozhodne, že vyzkouší alternativní medicínu. Dostává se tedy do tajemného městečka Silent Hill.

Hned po příjezdu se ovšem dcera ztratí a Rose z městečka není dvakrát nejlépe. Ve městě žijí různé přízraky a démoni, které téměř absorbují vše, čeho se dotknou. Když už začíná být Rose nejhůř, objevuje se policistka Cybil, která byla vyslána, aby přivedla Rose a její dceru zpět. Postupně tak spolu odkrývají historii tajemného městečka.

Prci,prci,prcičky na táboře

30. června 2006 v 21:09 Filmíky
Představte si, že jako producent máte za sebou tři díly extrémně výdělečné komediální série, v garáži parkujete poslední Lamborghini (samozřejmě z limitované série) a Bill Gates si k vám chodí půjčovat prachy. Teď ale nastává problém, co se sérií dál. Témata jsou vyčerpaná, herci nám zestárli a zadarmo už taky hrát nebudou a na Prci, prci na pohřbu je ještě brzo. Ale fanoušků pomalu ubývá, takže teď, nebo nikdy. Najmeme nějakého béčkaře odkojeného televizí a videofilmy, neznámé herce, hodíme tam pár pomrknutí na předchozí díly, seženeme dvě tři staré známé tváře a dolary by se mohly zase sypat. A že to bude jen recyklace starých fórů? To je fuk, však si to stejně někdo půjčí… Ano, je to tak. Prcičkářská sága má další díl. Je levnější, nudnější a po všech stránkách horší než ty předešlé, ale i tak si určitě svoje fanoušky najde. Tentokrát není hrdinou ani Jim ani nikdo jiný z minulých dílů, ale Matt Stifler - mladší a ještě hovadštější bratr starého známého Steva Stiflera. A Matt je v průšvihu, protože musí poté, co se rozhodl trochu vylepšit herní projev školní kapely, za trest trávit prázdniny na hudebním táboře, kde má přijít na jiné myšlenky než je neustálé zlobení. Jenže jméno Stifler už automaticky znamená problémy. Matt se na tábor sice vydává, ale dokonale vybaven filmařským zařízením, kterým chce natáčet nic netušící studentky a noční táborovou erotickou divočinu. Ale ne všechno jde podle plánů a Matt zjišťuje, že se mu na táboře mezi muzikanty začíná líbit, a navíc se možná poprvé doopravdy zamiloval.
Čtvrté Prcičky jsou přesně tím, co byste od čtvrtého dílu čekali. Všechno je na půl plynu, originalita si dala pauzu a poměr dobrých a špatných vtipů je značně nepříznivý. Může za to především scénář debutujícího Brada Riddella. Tomu se totiž nepodařilo přijít vůbec s ničím originálním. Místo jablkového koláče tu máme hoboj, místo kelímku s pivem opalovací krém. Neoriginalita by ale zas tak nevadila - konec konců je to čtvrtý díl, a když to fungovalo třikrát, bude to fungovat i počtvrté -, největší problém však je, že Riddell netuší, jak pracovat s postavami. Stejně jako v předchozích dílech je i zde slušný počet důležitých postav, ale bohužel natolik nezajímavých a zbytečných, že si u většiny ani nezapamatujete jejich jméno. Působí to, jako by jednou za deset minut vystoupil někdo z anonymního davu a pronesl nějakou hlášku nebo legračně spadnul a pak se zase poslušně vrátil zpátky. Většina scén patří pouze Mattu Stiflerovi, což je další problém. Jestliže stiflerovské fóry fungovaly v předchozích filmech, bylo to proto, že tato postava byla spíš parťák k Jimovi a jeho kámošům. Ale hrdina, který se téměř celých devadesát minut chová jako tupé, arogantní a vulgární hovado, ztratil moje sympatie velmi brzy po úvodních titulcích. Možná kdyby Matta Stiflera hrál někdo jiný než Tad Hilgenbrink, mluvil bych jinak, ale tenhle člověk je neskutečně otravný a nudný. Sice vypadá jako Seann William Scott, ale tím veškerá podobnost končí. Matt Stifler je v jeho podání nesympatický buran a bohužel úplně stejně působí i samotný Hilgenbrink. Jeho ženský protějšek, dirigentku Elyse, si zahrála pro mě naprosto neznámá Arielle Kebbel, která hraje podobně jako Jessica Alba (tři výrazy), ale naštěstí i podobně vypadá, takže alespoň něco. Ze starých známých tváří zaujme snad jen Jimův táta Eugene Levy, ale ani ten už není zdaleka tak zábavný jako dřív.
I když jsem sice zatím jen nespokojeně bručel, nechci, aby to působilo, že Prci, prci, prcičky: Na táboře jsou nějak bůhví jak špatný film. Existuje mnoho horších, nechutnějších a tupějších teenagerských komedií, a kdyby se nejednalo o čtvrtý díl série, asi bych nebyl na film tak zlý. Ale na druhou stranu, kdyby na obalu nebylo napsáno Prci, prci, prcičky, pravděpodobně by po tomto filmu sáhl málokdo. Vedle tohoto dílu vypadají ty předchozí a zvláště ten první díl mnohem lépe. I když byly Prci, prci, prcičky často pro smích, ukázalo se, že jen málokdo je schopný natočit něco, co by se dílku bratří Herzů alespoň vyrovnalo. Teď je ale všechno pryč. Skupinu sympatických hrdinů nahradil jeden obhroublý a uřvaný blb, vtipy, které tehdy působily odvážně a originálně dnes už nikoho nepřekvapí ani nepohorší. Je škoda, že po docela zábavném třetím díle musela tahle populární série skončit u tohoto video sequelu, který jen těží ze slávy svých starších bratříčků.
Jsem si jistý, že si tento film určitě půjčí dost lidí, protože. I když generace okolo Prci, prci, prciček odrostla, pořád má tato série dost fanoušků. Těm by se tenhle film líbit mohl. Sice je ve stínů předchozích dílů, recykluje staré fóry a operuje s nesympatickým hlavním hrdinou, ale i tak se tu pár dobrých vtipů najde, ale pokud se při vzpomínce na Jima a jablkový koláč nerozchechtáte nahlas, tak se čtvrtému dílu raději

moje první obrázky

30. června 2006 v 20:25 Na téma..
instantní kočka
veverka(teda spíš veverák)
dej si pauzu,dej si Kit Kat
aspoň má myš trampolínu
asi se bude muset vykoupat
jaké to bude v budoucnosti=)
pěknej dráček
velkej dino
věrní přátelé
ani hnout nebo střelim
takhle asi nějak se projevuje nemoc šílených krav
běžící gepard
čičinka