chyby ve filmu Mizerové 2

30. června 2006 v 21:21 |  Filmíky
1.) V záběru, kdy Mike přejíždí první mrtvolu, ji přejede přednímy koly a auto ani nenadskočí. To až v dalším záběru, kdy ji přejedou zadními koly.
2.) Když Mike dělá s autem před otočkou o 360° jenom tu o 180°, tak je vidět, že v autě sedí kaskadér. Nejlíp to uvidíte při zpomaleném nebo stopnutém záběru.
3.) V průběhu honičky při výbuchu lodi je vpravo nahoře vidět helikoptéra, která natáčí 3. záběr v pořadí od výbuchu. Není to tak úplně chyba, ale přece jenom by tam ta helikoptéra neměla být vidět...
4.) Když při honičce přeskakuje černé auto to Mikovo, tak ve chvíli, kdy je nad Mikovým je ve vzduchu celé, ale o záběr dál při dopadu je zadek na zemi...
5.) Při honičce na silnici ve chvíli, kdy černé auto přeskakuje Mikovo a Marcus je vykloněný z okna, čené auto směřuje střechou směrem dolů. Ale v dalším záběru při dopadu je střecha nahoře!
6.) Poté, co Haiťani zdrhali náklaďákem, hovoří Syd s Mikem a bráchou Marcusem. Při jedněch záběrech kamer je vidět, že Syd má pramen vlasů spuštěný na pravé tváři, ale při jiných záběrech má pak pramen vlasů za pravým uchem.
7.) Když prchají ve žlutém Hummeru přes čtvrť výrobců drog, tak má Hummer přední sklo v pořádku. Ke konci čtrvti jej má prasklé a pak zase ne.
8.) Když prchají od Tapiova domu ve žlutém Hummeru, několikrát se střídají záběry kde má Hummer uražená obě zpětná zrcátka, se záběry, kde jsou zrcátka zase v pořádku.
9.) Když Mike s parťákem ukradnou auto, aby mohli sledovat dodávku s mrtvolema, tak o několik scén později jsou při kolejích, tam se poškodí auto policistů jenže v dalším záběru je v pořádku.
10.) Ve filmu jsou minimálne dvě Ferrari. Jedno má šedé brzdové destičky a to druhé má červené. Dále je tam pri té honičce rozbito světlo na Ferrari, ale už o několik záběrů dále je to světlo v pořádku.
11.) Při přestřelce z haitany v centru města, Mike zabije 2x stejného chlapa. Toho kterého zabije samopalem z okénka auta a toho co ho zabije z lehu. Pouze záběr na něj je jiný.
12.) Na konci kde Marcus udělá elegantní kotoul a střelí hlavního padoucha do hlavy, tak aniž by kamkoli šahal či něco sbíral, změnila se jeho zbran z typu SIG-Sauer na typ Glocku.
13.) Když Tapia v jedné scéně zastřelí svého nohsleda, tak toho, co stojí za tím zastřeleným, potřísní krev. To by se ale mohlo stát jen kdyby kulka prolétla hlavou - a kdyby prolétla, tak by ten druhý byl taky mrtvý.
14.) Když na konci Syd hodí pistoli na minu a ta vybouchne, tak zraní jen pár zločinců, přestože tyto miny vrhají střepiny do vzdálenosti asi 20 metrů.
15.) Když Mike udělá s autem otočku o 360°, aby mohl střílet na Haiťany ze sapíku, můžete na chviličku vidět, že řidič není Mike, ale kaskadér.
16.) Když mizerové (v přestrojení za deratizéry) utíkají z Tapiova domu, tak při skoku z okna Mike přijde o čepici, ale když nasedne do auta a ujíždí, tak jí zase má.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brritonka Brritonka | E-mail | 19. července 2006 v 10:55 | Reagovat

korytko moje mas to strasne hezoucky:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama